VENAavatar

System Skanowania Sylwetki Człowieka Innowacyjny system skanowania VENAavatar pozwala szybko uzyskać dokładny trójwymiarowy model stojącej osoby o wzroście do 210 centymetrów.

System składa się ze skanera, oprogramowania przetwarzającego dane w trójwymiarowy model i aplikacji na urządzenia mobilne. Czujniki używane do skanowania to kamery głębi, które przetwarzają światło widzialne i podczerwone. Skaner zbiera na powierzchni ciała osoby skanowanej około 20 milionów punktów pomiarowych z dokładnością około 1 mm.

Skaner jest łatwy w obsłudze. Skanowanie odbywa się automatycznie, bez udziału osób trzecich. Osoba chcąca się zeskanować musi podać swój adres e-mail, zaakceptować regulamin, uruchomić skanowanie za pomocą przycisku START w aplikacji na urządzenie mobilne, a następnie stosować się do instrukcji wypowiadanych na głos przez aplikację. Sam proces skanowania trwa poniżej 30 sekund i ważne, aby w tym czasie osoba skanująca się zachowała nieruchomą postawę.

BLOG

Nowa era zakupów z naszą Wirtualną Przymierzalnią Wirtualna Przymierzalnia z skanerem 3D? 3D w naszym świecie Nowe oblicze mody Vena avatar w lokalnych portalach Pomiar ciała na wyciągnięcie ręki Skaner 3D i przyszłość zakupów - trendy 2024 Trendy modowe w Styl Studio Vena i www.venasklep.pl

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Kampania reklamowa w ramach projektu pt.: „Vena – Twój wirtualny awatar” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPOWSL 2014-2020
Projekt realizowany przez firmę PPHU VENA